Žiemos futbolo turmyre „Vilnius WINTER CUP 2022“ sostinėje – mūsų komandų kovos

Gruodžio 11 d. „Baltijos futbolo akademija“ (BFA) iniciatyva pirmą kartą startavo futbolo akademijų ir mokyklų B komandų žiemos futbolo turnyras „Vilnius WINTER CUP 2022“, kuris vyks iki pat pavasario. Visagino BFA ekipos jau spėjo sužaisti pirmuosius turus ir puikiai pasirodyti.

Naujai rengiamame turnyre B komandos turi puikią progą tarpsezoniu įgyti daugiau rungtynių patirties, patobulėti ir pasiruošti antram sezono etapui.

„Kadangi žiemos sezonu nevyksta čempionatai, pamanėme, kad vaikams reikia suteikti progą patobulėti ir pavasarį pasitikti įgavus daugiau varžybinės patirties. Tuo labiau, kad B lygio komandos jos gauna mažiau, todėl manome, kad „Vilnius WINTER CUP 2022“ joms taps puikiu atspirties tašku. Be to, žiemą galime pasiūlyti geriausias sąlygas žaisti savo BFA arenoje“, – kalbėjo BFA vadovas Ivanas Švabočius.

„Vilnius WINTER CUP 2022“ vyksta savaitgaliais (šeštadieniais, sekmadieniais), o turnyro pabaiga numatoma 2022 m. kovo 26-27 d.

Pasibaigus grupių etapams, komandos pagal užimtas vietas bus skirstomos į dvi lygas: į Čempionų arba Europos lygas, kuriose toliau tęs kovas. Kiekvienoje lygoje prizines vietas užėmusios komandos bus apdovanotos taurėmis, o likusios gaus dalyvių medalius. Iš viso turnyre dalyvaus 92 komandos iš Vilniaus, Kauno, taip pat Visagino, Šalčininkų  ir Utenos, kurios žais skirtingose amžiau grupėse.

Kiekviena turnyro dalyvė iš viso turnyre sužais 12-16 rungtynių.

Turnyro vieta: BFA arena (D. Gerbutavičiaus g. 9, Vilnius).