Treniruočių kokybei kelti – RSC „Anderlecht“ treniruočių planavimo ir stebėsenos platformos įsigijimas

BFA Visaginas (VšĮ Visagino futbolo centras) įsigijo Belgijos RSC „Anderlecht“ „Prosoccerdata“ treniruočių planavimo ir stebėsenos platformą, kuri padės gerinti treniruočių kokybę pagal garsaus Belgijos klubo filosofiją.

Šią platformą sukūrė ir vysto ilgametę darbo patirtį su jaunaisiais Belgijos talentais turintis RSC „Anderlecht“, išugdęs ne vieną šios šalies futbolo žvaigždę. Visomis belgų sukauptomis žiniomis jau naudojasi BFA Visagino treneriai, kurie pradėjo pažintį su šia modernia platforma. „Prosoccerdata“ jie galės planuoti treniruotes, pasiekti naujausią video ar kitokią informaciją bei metodinę medžiagą, vertinti ir fiksuoti auklėtinių progresą, gauti įvairių statistinių įžvalgų. Visą procesą prižiūri ir koordinuoja bei su Belgijos klubu bendradarbiauja BFA Visagino techninis direktorius Georgas Freidgeimas.

„Tai šiuolaikiškas interaktyvi valdymo platforma, leidžianti pasiekti aukščiausią efektyvumą ir maksimaliai pagerinti individualų žaidėjų ugdymą, Šioje platformoje visi treneriai gali gauti ir dalintis informacija, pateikti ataskaitas. Pvz., kartu bendradarbiaujant, žaidėjo duomenys atsiduria unikaliame jo profilyje, kurį gali pasiekti visi treneriai. Tai mums bus įrankis, kuris palengvins ir pagerins treniruočių proceso planavimą ir kontrolę. Tikimės iš esmės pagerinti sumoderninti treniruočių procesą, tuo labiau, kad mūsų vaikų skaičius auga ir reikia daugiau įrankių procesui valdyti“, – kalbėjo G. Freidgeimas.

Techninis direktorius galės matyti, kaip vykdomos treniruotės, su treneriu pakoreguoti neatitikimus ar planus. Šia platforma naudojasi dauguma Lietuvos futbolo akademijų. Šiuo metu net 7 grupes turintis BFA Visaginas toliau augina savo narių skaičių – spalio mėnesį jis perkopė 170 narių.