Sėkmingai praūžė Visagino m. stadiono atidarymo šventė ir futbolo fiesta!

Rugsėjo 2 dieną gražuolio atnaujinto Visagino m. stadiono atidarymas pažymėtas įspūdinga futbolo fiesta. Šeštadienį visas miestas ūžė futbolo ritmu: ne tik iškilmingai atidarytas atnaujintas Visagino centrinis stadionas, bet praūžė Pirmos lygos žvaigždžių diena, BFA Visagino šeimų futbolo turnyras, Lietuvos 50+ senjorų pirmenybių turas, įvyko daug pramogų!
 
Prieš renginį visus pasitiko ir su nauju etapu pasveikino D. Širvys ir Visagino Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė.
Simbolišką stadiono atidarymo juostelę drauge su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Edgaru Stankevičiumi perkirpo ir iškilmingai Visagino centrinį stadioną atidarė Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Utenos Apskrities Futbolo Federacijo prezidentas Dainius Širvys, Pirmos lygos valdybos pirmininkas Andrius Malkevičius, BFA Visagino direktorius Ivanas Švabovičius. BFA Visaginui UAFF ir LFF padovanojo futbolo vartų, kamuolių, už tai širdingai dėkojame! 
 
Naująjį stadioną pirmieji išbandė Lietuvos senjorų 50+mažojo futbolo pirmenybių turo dalyviai, tarp kurių ir šeimininkai Visagino FK „Inter veteranai“, iškovoję net 2 pergales iš 2! Tuo pačiu metu, mažajame stadione, įvyko pirmą kartą organizuotas draugiškas BFA Visagino šeimų futbolo 2×2 turnyras, į kurį susirinko net 30 Visagino šeimų komandų! Nugalėtojus apdovanojo pats meras E. Galaguz ir A. Sieliūnienė.
 
Šventės kulminacija tapo Optibet Pirmos lygos žvaigždžių diena, kurioje susikovė lietuviai ir legionieriai. Rungtynes 0:1 (0:0) laimėjo legionieriai.
Mažuosius džiugino batutai, animatorius, BFA trenerių paruoštos įvairios estafetės. Tarp sportinės dalies svečiams ir dalyviams muzikinius pasirodymus dovanojo visaginiečių jaunieji talentai, grupės „Memuary Amura“, „Loafers“, o šventę vainikavo grupės „2Kvėpavimas“ koncertas. Už sceną šventei ačiū sakome Zarasų rajono savivaldybei!
 
Didelis ačiū savivaldybei ir merui, kurie investuoja į mūsų vaikų ateitį, futbolą ir jo infrastrukrūrą bei renginio savanoriams, BFA Visagino treneriams, visiems dalyviams bei renginio vedėjai ir bei vienai iš organizatorių Evelinai Visockytei.
 
Tikimės, kad visi žiūrovai išsinešė gerų įspūdžių ir dar labiau pamilo futbolą!