Informacija dėl akademijos darbo vaikų rudens atostogų metu

BFA Visaginas (Visagino futbolo centras) prašo visų tėvelių ir auklėtinių susipažinti su akademijos darbo tvarka vaikų rudens atostogų (lapkričio 3-9 d.) metu.

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021-10-27 nutarimu Nr. 876 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo, lapkričio 3 – 9 d. užsiėmimai nebus vykdomi grupėms nuo 2010 m. iki 2018 m. Už praleistas treniruotes bus atidirbta vėliau, Jūsų treneriai apie tai informuos atskirai.

Tačiau aukšto sportinio meistriškumo grupės nuo 2008 m. ir vyresni, remiantis Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo asociacijos spalio 28 d. sprendimu dėl aukšto sportinio meistriškumo statuso suteikimo keturioms varžyboms (raštą rasite čia), lapkričio 3-9 d. treniruotis ir dalyvauti rungtynėse galės. Treniruotėse bus laikomasi visų saugumo reikalavimų.

Tikimės, kad gerai pailsėsite, būsite sveiki ir saugūs, o mes į pilnavertį treniruočių procesą galėsime sugrįžti po lapkričio 9 d.