Futbolo šventė Visagine: I lygos Žvaigždžių diena, šeimų turnyras ir senjorų futbolas atnaujintame stadione!

Rugsėjo 2 d. futbolo šventė atkeliauja į Visaginą: didžiulėje nemokamoje sporto fiestoje oficialiai atidarysime atnaujintą Visagino m. stadioną, stebėsime Optibet Pirmos lygos žvaigždžių dieną, senjorų, tarp kurių ir Visagino „Inter-veteranai“, futbolo kovas, miesto šeimos galės dalyvauti draugiškame šeimų futbolo turnyre, mažųjų lauks nemokami batutai, animatorius ir linksmos užduotys, o viską vainikuos žinomos grupės „2kvėpavimas“ koncertas.

Renginys prasidės 10:30 val., kai pasveikinsime BFA Visagino ir veteranų bendruomenę su mokslo metų pradžia bei naujo stadiono atidarymu. Po sveikinimo miesto vaikai dovanos muzikinius pasirodymus.

Tuomet 11:00 val. atnaujintame stadione galėsite stebėti Lietuvos senjorų 50+mažojo futbolo pirmenybių turo šešerias rungtynes, o tarp dalyvių – ne tik šeimininkai Visagino FK „Inter veteranai“, bet ir trys šiuo metu lygoje pirmaujančios ekipos – Kauno FK „Feniksas“, Jonavos FVK „Klevas“ ir „Vilniaus senjorai“ (visas turo tvarkaraštis – žemiau).

Tuo pačiu metu, nuo 11:00 val., mažajame stadione miesto šeimos ir vaikai nuo 11:00 val. galės jėgas išbandyti draugiškame BFA Visagino šeimų futbolo 2×2 turnyre (registracija su galimybe registruotis ir renginio dieną: https://forms.gle/zNsaKrzK8HcAzoDw9), kuriame kviečiami dalyvauti visi: nepriklausomai nuo amžiaus ar futbolo gebėjimų! Mažųjų lauks linksmos estafetės, kuriose jie galės susipažinti su futbolu bei animatoriaus staigmenos. Geriausi bus apdovanoti taurėmis ir medaliais, rėmėjų prizais!

Be visa to visų Visagino šeimų nuo 11:00 val. lauks NEMOKAMOS pramogos: batutai, animatorius, pasirodymai oficialaus stadiono atidarymo metu, maisto vagonėliai pasirūpins išalkusiais. 

14:00 val. dvi Visagino jaunimo grupės dovanos muzikinius pasirodymus, o tarp jų įvyks oficiali atnaujinto miesto stadiono atidarymo dalis, kurioje simbolinę juostelę perkirps garbingi svečiai.

Futbolo fiestą 15:00 val. vainikuos pirmą kartą istorijoje organizuojama Optibet Pirmos lygos žvaigždžių diena, kurioje susigrums ryškiausios lygos žvaigždės, suskirstytos į lietuvių ir legionierių komandas. Rungtynės kaip ir įprastai bus sudarytos iš dviejų kėlinių, tačiau vieno kėlinio trukmė šioms šventinėms rungtynėms yra numatyta 30 minučių. Po rungtynių šventę uždarys šiuo metu itin populiarios grupės koncertas „2kvėplvimas“ koncertas.

Šventės programa:

10:00 val. durys atsidaro;

10:30 val. sveikinimo žodis ir miesto vaikų muzikinis pasirodymas;

11:00 – 14:00 val. Lietuvos senjorų 50+ mažojo futbolo pirmenybės didžiajame stadione;

11:00 – 14:00 val.  BFA Visagino šeimų futbolo turnyras ir estafetės vaikams mažajame stadione;

13:45 – 14:15 muzikinis “Memuary Amura” grupės pasirodymas;

14:15 – 14:30 stadiono atidarymo oficialioji dalis didžiajame stadione;

14:30 – 15.00 muzikinis “Loafers” grupės pasirodymas;

15:00 – 17.00  val. Pirmos lygos žvaigždžių diena didžiajame stadione;

17.00 – 18:00 2kvėpavimas koncertas

Nepraleiskite futbolo fiestos rugsėjo 2 d. nuo 10:00 val. miesto stadione (Parko g. 2C, Visaginas)!

 

Lietuvos senjorų 50+mažojo futbolo pirmenybių turo Visagine tvarkaraštis:

11.00 val.

A aikštė Visagino FK „Inter veteranai“ – Vilniaus FK „Nerealas“

B aikštė Jonavos VFK „Klevas“ – „Vilniaus senjorai“

12.00 val.

A aikštė Kauno „73 stars“ – Kauno FK „Feniksas“

B aikštė Vilniaus FK „Nerealas“ – Jonavos VFK „Klevas“

13.00 val.

A aikštė Visagino FK „Inter veteranai“ – Kauno FK „Feniksas“

B aikštė „Vilniaus senjorai“ – Kauno „73 stars“.