Savaitgalį Kaune nesisekė abiems BFA komandoms

Deja, savaitgalis ir išvykos rungtynės nebuvo sėkimingos abiems „Baltijos futbolo akademija“ (BFA) komandoms. Penktadienį Haroldo Šidlausko vedama BFA B komanda II lygos penktajame ture skaudžiai 0:5 (0:3) nusileido „Kauno Žalgirio C“ komandai, o pastaruoju metu savo žaidimą atradusią BFA pirmąją komandą Kaune po atkaklios kovos 2:3 (1:2) sustabdė „Kauno Žalgirio B“ ekipai.

Pirmąjį tašką praėjusiame ture namuose iškovojusi BFA B skaudžiai nusvilo Laikinojoje sostinėje, kur praleido net penkis varžovų įvarčius. Trys iš jų krito pirmajame kėlinyje ir juos Kauno klubo C komanda sumušė vos per septynias minutes. Šį kartą komandai padėti negalėjo pirštą išsinarinęs pagrindinis antrosios komandos vartininkas Danielis Bukelis. Kol kas tašką turinti  BFA B komanda Pietų zonoje užima 13-ąją vietą, „Kauno Žalgiris C“ pakilo į 9-ąją.

Tuo metu sekmadienį BFA pagrindinė komanda Pirmos lygos VII ture susitiko su „Kauno Žalgirio B“ komanda. Kaip ir tikėtasi, kova tarp lentelės kaimynų buvo atkakli, bet visgi pirmuosius tris taškus įsirašė Kauno B komanda. 22 min. šeimininkus į priekį išvedė Lukas Odencovas, tačiau 38 min. savo debiutinį įvartį pelnė 16-etis Džonis Gabrielius Puzas, kuris išlygino rezultatą. Visgi 43 min. „įvartį į rūbinę“ ir į BFA vartus pelnė Deitonas Vinckus.

BFA įvarčio autorių D. G. Puzą 70 min. pakeitė kitas jaunas BFA išaugintas talentas – Martin Perveinis, kuris sėkmingai pakartojo Luko Juodkūnaičio paleistą, bet priešininkų vartininko atremtą smūgį ir jau po minutės pelnė išlyginamąjį ir debiutinį įvartį.

Visgi 82 min. rezultatą dar kartą persvėrė L. Odencovas, o rungynių gale BFA prisirinko geltonų kortelių, o Elvinas Ališauskas dar per pridėtą teisėjo laiką išvydo ir raudoną. „Kauno Žalgirio B“ komanda Pirmos lygos lentelėje pakilo į 12 vietą, BFA toliau lieka 14-oje.

„Šiandien žaidimas nebuvo toks, kokio norėjome. Nors įmušėme, bet neišnaudojome daugybės progų, tuo metu varžovai turėjo kelias progas ir jas realizavo. Nepavyko mums Kaune sužaisti savo futbolo. Man pavyko pasižymėti, nors įvartis labiau skriejo nuo varžovo kojos. Eimantas Lotužys stipriai smūgiavo kamuolį, aš vos jį priliečiau, bet daugiausiai įtakos turėjo „Kauno Žalgirio B“ gynėjas, nors protokole įrašyta mano pavardė“, – rungtynes Kaune prisiminė BFA įvarčio autorius D. G. Puzas.