BFA B toliau eina pergalių keliu, o BFA skaudžiai pralaimėjo Panevėžyje

Žolinių savaitgalį pirmajai ir antrajai BFA komandoms sekėsi skirtingai: Pirmoje lygoje BFA pagrindinė komanda toliau neranda pergalių kelio, o BFA B renka taškus trečiame pagal pajėgumą šalies čempionate.

II lygoje rungtyniaujanti BFA B komanda tęsia sėkmingą pasirodymą Pietų zonoje. Namuose Haroldo Šidlausko ir Arturo Chatkevičiaus vedama ekipa 2:1 (0:) įveikė lentelės kaimyną Utenos „Utenį“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Šeimininkus į priekį  53 min. išvedė jau antrose rungtynėse iš eilės pasižymėjęs Esmilis Kaušinis, kuris sėkmingai realizavo 11 m. baudinį.

80 min. „Utenio“ žaidėjas Vytautas Norkūnas išlygino rezultatą, tačiau 83 min. Denisas Podubnas išvedė BFA B vėl į priekį. BFA B su 10 įskaitinių taškų yra 9-oje Pietų zonos vietoje, už jų su 6 taškais rikiuojasi Utenos klubas.

Tuo metu Pirmoje lygoje Ivano Švabovičiaus, Andžėjaus Falčiko ir Seržo Tatiefango vedama BFA pagrindinė komanda patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą. Išvykos rungtynėse vilniečiai net 0:6 (0:2) pralaimėjo Panevėžio „Panevėžiui B“.

Pirmus du įvarčius BFA praleido pirmojo kėlinio gale, kai pasižymėjo Matheus Di Silva ir Faustas Steponavičius. Antrojo kėlinio pradžioje per 13 min. Vilniaus komanda praleido dar tris įvarčius ir nesugebėjo pakeisti rungtynių eigos.

BFA toliau lieka be taškų, o „Panevėžys B“ kyla į 7 vietą.